AKALIN HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ

AKALIN HUZUR EVİ 1978 yılında ticari hayatına başlamış ve farklı sektörlerde hizmet vermiş olan AKALIN GRUP bünyesinde kurulmuştur. Kurucumuz Mustafa AKALIN’ dır.

Adana ili Sarıçam bölgesinde bulunan Akalın Huzurevi 10.000 m2 alanda kurulu 150 yatak kapasiteli 7000 m2 kapalı alanda 6500 m2 yeşil alanlı bölgenin en büyük ve tek yatay alanda 3 blok olarak kurulmuş huzurevidir. Tamamen yaşlı bakım için özel olarak projelendirilerek yapılmıştır. Çağdaş, modern bir projeyle hayatımızın en önemli kişilerine hizmet verecek olan huzurevimiz misafirlerimizin konforu rahatlığı ve güvenliği düşünülerek hayata geçirilmiştir.

Çeşitli sektörlerdeki tecrübemizin yanı sıra 2013 ten bu yana hizmet verdiğimiz sağlık sektörüne, bu yeni yatırımımızla kentimize bölgemize ve ülkemize manevi boyutu yüksek bir işte katkı koymaktan onur duyuyoruz.

Mustafa AKALIN
Mustafa AKALIN

Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Müdür

Tanıtım Filmi

Misyonumuz

En iyi teknoloji ile en rahat, huzurlu ve hijyenik ortamlarda; kültürel, dini ve sosyal ayrımcılık yapmaksızın, misafirlerimizin, yakınlarının ve çalışanlarımızın yaşam kalitelerini sürekli arttıran, yaşlılarımızın yaşlarına yaşam ekleyen bir kurum olmak.

Vizyonumuz

Özveri ve titizlikle çalışarak; misafirlerimizin yaşam kalitelerini arttırmayı, onlar için huzurlu, mutlu bir ortam sağlamayı hedefleyen bir kurum olmak.

Otel konforuyla ev sıcaklığını birleştirdik, tecrübemiz ve deneyimli kadromuzla kişiye özel bakım sağlayan huzurevimizde sizlerle mutlu bir yaşam sürmek için buradayız.

Biliyoruz ki; yaşlanmak, yaş almak hayatın gerçeği… İlerleyen yaşlarda fiziksel ve ruhsal olarak meydana gelen yeti kaybı doğru anlayışla şekillendirilmiş, iyi bir bakım ve sosyal destek profesyonel bir ekip ile kaliteli bir şekilde sürdürülebilir. Özen gösterilen, saygı gören, fiziksel ve ruhsal ihtiyaçları karşılan, etrafında arkadaşları olan, alışkanlıklarını devam ettirebilen yaşlı bireyler daha mutlu ve yaşam dolu olurlar. Evimizde bunları sürekli sağlamanın zorluklarını biliyoruz. Bu sebeple her an onların yanında olacak uzman kadromuz ve onların mutluluğunu rahatını ön planda tutacak anlayışımızla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Aile büyükleriniz bizimle güvende mutlu ve huzurlu iken sizin de gözünüz arkada kalmaz. Akalın olarak kendimizi aile büyüğüne bakma sırası gelen en yeni aile bireyiniz olarak konumlandırıyoruz.

Aileniz Bizim de Ailemizdir.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri